cool hit counter
Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندیها
  Filters
  اجرا
  جستجو

  رک هوشمند

  smart server racks banner etas

   

  سیستم های رک هوشمند تنها راه حل هوشمندانه و اساسی برای دیتاسنترهاست و هر نوع کاربردی IT طراحی شده است که در آن نظارت از راه دور از شرایط اساسی و ضروری محیطی درون رک سرورها است. معمولاً در قسمت بالا و جلوی درب سیستم های رک هوشمند یک کنترلگر و نظارت بر دمای محیط و رطوبت تعبیه شده و با صفحه نمایش LCD گرافیکی بسیار کاربر پسند است. توسط این کنترل کننده می توانید از راه دور پارامترهای زیر نظر دریافت کنید:

   

  •          دما و رطوبت
  •          سرعت فن در دور در دقیقه و زنگ خرابی فن
  •          شرایط امنیتی درب (وضعیت باز یا بسته)
  •          رک های هوشمند، یک راه حل جایگزین بسیار کاربر پسند و مقرون به صرفه در مقایسه با سیستم های پیچیده نظارت بر محیط زیست است.

  سایت الکترونیک تجارت آسیا (Etas) Electronic Tejarat Asia عرضه کننده کلیه رک های دیواری ، ایستاده  و هوشمند می باشد، برای اطلاع از قیمت دقیق و لحظه ایی محصولات ارائه شده در سایت ثبت نام فرمائید. قیمت کالاها با توجه به تغییرات قیمت ارز در این سایت بطور اتوماتیک درلحظه تغییر می کنند . ما فقط بر موجودی کالا و تحویل و خدمات و کیفیت پشتیبانی تمرکز داریم . ما همچنین آمادگی همکاری به سرویس دهنده گان اینترنت (ISPها)، به مهندسین و تکنسین ها و نصابان شبکه ، مسئولین تدارکات سازمان ها و صنایع مختلف کشور را، با کیفیت مناسب و قیمت کاملاً رقابتی داریم. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 91303098 (ده خط ) تماس بگیرید.