cool hit counter
Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندیها
  Filters
  اجرا
  جستجو

  رک ایستاده

  Standing server racks banner

   

  رک های ایستاده محل نگهداری سرورها و تجهیزات شبکه وابسته به آنهاست. اینگونه رک ها معمولاً  در درجه اول در دیتاسنترها یا مراکز داده و سایر مناطق با تعداد زیادی تجهیزات جانبی از قبیل سوئیچ، روتر، فایروال استفاده می شوند.

  بسیاری از نکاتی که در مورد رک های دیواری قابل استفاده است ، در مورد رک های ایستاده نیز کاربرد دارد ، به جز این که رک های ایستاده فضای بیشتری در اختیار ما برای نگهداشت تجهیزات شبکه فراهم می کنند  و روی زمین نگه داشته می شوند و نیاز به میخکوب شدن به زمین یا دیوار ندارند. و با توجه به چرخ دار بودن آنها براحتی در فضای مورد دلخواه جابجا می شوند.

  اندازه های معمول آنها عبارتند از: 24U، 30U، 36U، 42U، 45U.

  قسمت جلوی رک های ایستاده ، معمولاً از یک درب مشبک و یا شیشه ایی نشکن پوشش داده شده است و در اکثر موارد قرینه ی درب جلو در پشت رک نیز وجود دارد .

  رک های ایستاده علاوه بر نظم دادن به کابل های معمولی ، مسیرهای اختصاصی برای کابل کشی برق ، کابل کشی شبکه و غیره را نیز فراهم می کنند که حرکت منظم کابل ها را در انتهای عقب و در طول ارتفاع طبقات تضمین می کند.

  این رک ها می توانند تجهیزات بیشتری را در خود جای دهند و وزن زیادی در حدود 450-500 کیلوگرم می توانند تحمل داشته باشند.

  سایت الکترونیک تجارت آسیا (Etas) Electronic Tejarat Asia عرضه کننده کلیه رک های دیواری ، ایستاده  و هوشمند می باشد، برای اطلاع از قیمت دقیق و لحظه ایی محصولات ارائه شده در سایت ثبت نام فرمائید. قیمت کالاها با توجه به تغییرات قیمت ارز در این سایت بطور اتوماتیک درلحظه تغییر می کنند . ما فقط بر موجودی کالا و تحویل و خدمات و کیفیت پشتیبانی تمرکز داریم . ما همچنین آمادگی همکاری به سرویس دهنده گان اینترنت (ISPها)، به مهندسین و تکنسین ها و نصابان شبکه ، مسئولین تدارکات سازمان ها و صنایع مختلف کشور را، با کیفیت مناسب و قیمت کاملاً رقابتی داریم. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 91303098 (ده خط ) تماس بگیرید.